navigatie overslaan

workshop

Keramiek Workshops

  • 3 juni
  • 10:00
  • € 19,50
  • Ommen

Vanaf nu kun je bij Pluck elke dag keramiek beschilderen. In de maanden waarin het wat rustiger is met de bloemen, maken we ruimte voor creativiteit. Je bent van harte welkom om aan tafel te schuiven en een keramiekstuk te schilderen.

Je begint de workshop met kiezen van een keramiek item om te beschilderen. Denk aan een vaas, bord, saladeschaal of één van de andere mooie items uit onze collectie. De prijzen van de keramiekstukken liggen tussen de €6,50 en €45,- afhankelijk van jouw keuze.

Vervolgens wordt je werkstuk bij Pluck afgebakken in de oven en laten wij via onze social media weten welke items klaar zijn om opgehaald te worden!

Let op: Het is belangrijk dat je vóór de workshop thuis alvast inspiratie opdoet. Dit scheelt tijdens de workshop veel tijd. Vooral als je een groter item wilt beschilderen, heb je de volledige 2,5 uur echt nodig om het keramiek zorgvuldig te schilderen.

Wanneer

Prijzen

Entreeprijs
€ 19,50

Inclusief alle materialen om te glazuren, het afbakken van je keramiek en een lekker drankje

Op de kaart

Meer leuke evenementen