- U bevindt zich hier:
- home
- »
- vechtdal
- »
- toeristisch nieuws
toerned award: het leukste dagje uit van nederland!
Met deze prijs wil het grootste Nederlandse samenwerkingsverband van dagrecreatiebedrijven, ToerNed, de aandacht vestigen op de hoge kwaliteit, innovativiteit en het bijzondere aanbod van dagrecreatie in Nederland en omringende buurlanden. Het afgelopen jaar ging de prijs naar het Nederlands Instituut Beeld en Geluid te Hilversum. Voorzitter ToerNed Bert van der Stoep:“Beste dagattractiebedrijf van 2011 word je niet zomaar. Het bedrijf moet zich hier echt voor onderscheiden hebben. De geselecteerde bedrijven zijn mooie, unieke en innovatiebedrijven en zijn een aanwinst voor de sector ”.
Eigenaar Gerrit-Jan Hagedoorn van Beerze Bulten: “Bij de start van het Giga Konijnenhol was het concept uniek in Nederland en dat is het volgens ons nog steeds. Het zou super zijn als dat beloond wordt met deze prijs.”
Giga Konijnenhol
De opening van het speelparadijs en theater Giga Konijnenhol in 1998 door HKH Prinses Margriet is het hoogtepunt in de geschiedenis van Beerze Bulten. Bij de opening van het Giga Konijnenhol werd een musical opgevoerd over het ontstaan van Beerze Bulten. Dit was zo’n succes dat het komend seizoen uitmondt in alweer de 14e musical in eigen beheer.
In het seizoen zitten in het Giga Konijnenhol iedere avond 1500 gasten bij het meeleeftheater en de donderdag is musicaldag. Buiten het seizoen wordt het Giga Konijnenhol gebruikt voor dagrecreatie, schoolreisjes, kinderfeestjes, Sinterklaas- en Kerstfeesten.
vechtdal agenda
Open Tuindagen
Palmexpert, Koedijk 9a
Ommen
Hemelvaartsdagactiviteiten
Centrum
Hardenberg
Dauwtrappen & Happen bij Aktief Overijssel
Aktief Overijssel
Hellendoorn
Kabouterdauwtraproute
Natuurinformatiecentrum Ommen, Hammerweg 59a
Ommen