- U bevindt zich hier:
- home
- »
- slapen
- »
- groepsaccommodaties
Vakantiecentrum De Wolfskuil
Vakantiecentrum De Wolfskuil ligt tussen de rivieren Vecht en Regge in het Vechtdal Overijssel. In het bos aan de zuidkant van Ommen staan drie groepsaccommodaties; De Repelaerhoeve voor 35 personen, De Mowglihut en De Blokhut beide voor 22 personen.
De accommodaties zijn geschikt voor familiereünies, vakantiekampen, trainingen en clubactiviteiten. In het bos zijn leuke activiteiten te doen zoals een zeskamp en het Challenge parcours.
Verlaat u het terrein van de Wolfskuil dan kunt u genieten van Landgoederen, uitgestrekte bossen en heidevelden. Een prachtige omgeving voor wandelaars en fietsers.
Vanuit haar oorsprong richt De Wolfskuil zich op kinderen en jongeren die een steuntje in de rug nodig hebben ofwel maatschappelijke zorg behoeven. Groepen die kunnen aantonen dat zij tot de ideële doelgroep behoren, komen in aanmerking voor een aanzienlijke korting op de huurprijs van accommodaties. Groepen die hieronder vallen zijn onder andere Jeugdzorginstellingen en scholen voor speciaal onderwijs.
Vakantiecentrum De Wolfskuil
Wolfskuil 15
7731AP Ommen
F: 0529-462243
E: info@wolfskuil.nl
www.wolfskuil.nl
vechtdal agenda
Kindermiddag
NAC De Koppel, Vechtstraat 8, tel. 0523-273388
Hardenberg
Spelmiddag
Zwembad Carrousel, van Reeuwijkstraat 5
Ommen
Open Dag
Praktijkschool de Maat
Ommen
Kantje Boord
Theater de Voorveghter, Badhuisplein 3, tel. 0523-280330/0523-280350
Hardenberg